Nad 200€ poštovné ZADARMO. Nakupuj

Materiály

Stretch

Priedušné a rýchloschnúce elestické tkaniny ponúkajú vysoký komfort pri fyzickej námahe a nijako neobmedzujú v pohybe. Používame ich pri špeciálnych ochranných odevoch ako aj pri poľovných a outdoorových odevoch.

Coolmax

Tkanina obsahujúca štvorkomorové polyesterové vlákno, ktoré je vodeodpudivé a nenasiakavé. Vytvára systém, ktorý odvádza vlhkosť smerom od kože do ďalších vrstiev látky bez toho, aby samo vlhkosť absorvovalo. Túto tkaninu používame pri tričkách ako aj pri nohaviciach a bundách.

Cordura

Je špeciálna polyamidová tkanina vyrobená pre najvyššie nároky používateľa.Táto technická látka vyvinutá pre odolnosť, silu a ľahkú starostlivos, odpudzuje olej, vodu a všetky nečistoty.. Je vysoko odolná proti oderu a je pevná v ťahu a v trhu. Bez ohľadu na to, čo robíte v našich odevoch vyrobených z Cordury si môžete byť istí, že Vás nesklame.

YKK

YKK produkty môžte nájsť vo všetkých oblastiach priemyslu. YKK vyrába široký sortiment zipsov, gombíkov, spôn a doplnkov na zapínanie a tieto sú celosvetovo známe pre ich výnimočnú kvalitu a životnosť. Sme hrdí na to, že používame YKK zipsy a spony na našich odevoch.

Thermolite

Materiál THERMOLITE® poskytuje tepelnú izoláciu a komfort za chladného počasia aj pri jeho nízkej hmotnosti. Thermolite® zabezpečuje teplo a pohodlie aj pri zachovaní si nízkej hmotnosti za sucha i vlhka. Je to ľahká tkanina, ktorá poskytuje extrémny výkon. Technológia vlákna s dutým jadrom poskytuje najlepšie izolačné vlastnosti pri zachovaní si najmenšej hmotnosti. Používateľ zostáva suchý, pretože schne o 20% rýchlejšie ako iné izolačné tkaniny a o 50% rýchlejšie ako bavlna. Thermolite® je dokonalý materiál pre systém obliekania sa do vrstiev, pretože je pohodlný a ľahký, čím umožňuje väčšiu pohyblivosť.

Schoeller

Tento extrémne odolný materiál bol pôvodne vyvinutý pre motocyklové športy. Vysoko odolné aramidové vlákna, ako je Kevlar, zaručujú vysokú pevnosť, ako aj tepelnú stabilitu v kombinácii so zachovaním vysokého komfortu oblečenia.

 

• Najlepšie ochranné vlastnosti
• Extrémna odolnosť voči oderu a pádu
• Odolná voči trhaniu
• Odolná voči teplu
• Vysoká úroveň komfortu

3M

Pri práci i pri zábave vám retroreflexné výrobky 3M™ Scotchlite™ pomôžu, aby vás bolo vidieť - za úsvitu, za súmraku, v noci, za každého počasia.

Retroreflexné materiály 3M™ Scotchlite™ používajú technológiu viacnásobného odrazu označovanú ako retroreflexia, pri použití ktorej sa lúče svetla odrážajú naspäť v smere, v ktorom dopadajú. Budete videný a zostanete v bezpečí.

Merino wool

Vlna Merino je 100% prírodné, priedušné, komplexné proteínové vlákno, ktoré sa dokáže prispôsobiť veľkým teplotným rozdielom. V lete chladí, v zime hreje a vďaka svojmu keratínovému základu neabsorbuje telesné pachy.

 

Vlastnosti vlny:
• 100% merino vlna je ideálne prírodné vlákno na funčné spodné prádlo
• Reguluje teplotu tela pomocou riadenej straty/udržania tepla
• Príjemná na tele
• Pot je prirodzene odvádzaný od pokožky
• Prirodzené pohlcovanie pachov
• Možnosť prania v práčke

ESCHLER

Všetky látky od firmy ESCHLER sú založené na systéme a majú zodpovedajúce funkcie. Perfektne zladené vrstvy látky zaisťujú maximálny komfort pri športovaní a pri práci.

e1 - Vstrebávanie
Textílie e1 aktívne upravujú reguláciu potenia, bez vysušenia kože. Tým zaisťujú telesné pohodlie prostredníctvom ochrany pokožky, hygieny a voľnosti pohybu.

 

e2 - Izolácia
Textílie e2 chránia telo pred vychladením pri nízkych teplotách. S ich funkciami regulujúcimi klímu podporujú optimálnu tepelnú rovnováhu tela.

 

e3 - Ochrana
Textílie e3 sú vode a vetru odolné. Prostredníctvom cirkulácie vzduchu ponúkajú dobrú ochranu proti poveternostným vplyvom a optimálnu priedušnosť.

 

e3+ - Ochrana plus
Textílie e3+ sú vďaka modernej membránovej technológii odolné voči vetru a vodotesné. Ponúkajú optimálnu ochranu aj za nepriaznivých poveternostných podmienkach.

 

Dyneema

Ochranné priadze pre motorové píly, ktoré sú až o 25% ľahšie ako tradičné ochranné materiály.

PRIHLÁS SA DO NEWSLETTERU
A ZOSTAŇ V OBRAZE